X
عکس دکتر مسعود صالحی

دکتر مسعود صالحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صالحی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود صالحی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، خیابان قصرالدشت، سه راه ولی عصر، روبروی اداره مخابرات مرکزی ولی عصر، نبش کوچه ۴۸، ساختمان پلاتین، طبقه اول، واحد ۵
 • 0
 • 07136281618
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 23589
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صالحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود صالحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود صالحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود صالحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود صالحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود صالحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود صالحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود صالحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود صالحی به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت، سه راه ولی عصر، روبروی اداره مخابرات مرکزی ولی عصر، نبش کوچه ۴۸، ساختمان پلاتین، طبقه اول، واحد ۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود صالحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود صالحی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود صالحی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود صالحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود صالحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مسعود صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود صالحی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود صالحی کجاست؟

مطب دکتر مسعود صالحی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت، سه راه ولی عصر، روبروی اداره مخابرات مرکزی ولی عصر، نبش کوچه ۴۸، ساختمان پلاتین، طبقه اول، واحد ۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود صالحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود صالحی که 0 - 07136281618 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود صالحی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود صالحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود صالحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود صالحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود صالحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس