X
عکس دکتر مسعود دادفر

دکتر مسعود دادفر

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود دادفر متخصص داخلی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود دادفر نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • قم، میدان رسالت، برج سفید، طبقه6
 • 0
 • 02537746028
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 112817
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود دادفر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود دادفر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود دادفر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود دادفر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود دادفر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود دادفر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود دادفر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود دادفر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود دادفر به آدرس قم، میدان رسالت، برج سفید، طبقه6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود دادفر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود دادفر تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود دادفر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود دادفر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود دادفر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مسعود دادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود دادفر در زمینه متخصص داخلی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود دادفر کجاست؟

مطب دکتر مسعود دادفر به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان رسالت، برج سفید، طبقه6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود دادفر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود دادفر که 0 - 02537746028 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود دادفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود دادفر، متخصص داخلی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود دادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود دادفر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود دادفر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود دادفر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود دادفر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس