عکس دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود افشاری دکترای تغذیه در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود افشاری نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • کرج، شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آراد، طبقه اول
 • 09191110833
 • 0
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: 47458
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود افشاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود افشاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 79% مراجعین، دکتر مسعود افشاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود افشاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود افشاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود افشاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود افشاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود افشاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود افشاری به آدرس کرج، شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آراد، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود افشاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود افشاری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود افشاری به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود افشاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود افشاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر مسعود افشاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود افشاری در زمینه دکترای تغذیه، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود افشاری کجاست؟

مطب دکتر مسعود افشاری به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آراد، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود افشاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود افشاری که 09191110833 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود افشاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود افشاری، دکترای تغذیه، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود افشاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود افشاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود افشاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود افشاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود افشاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس