X
عکس دکتر مریم گنجه

دکتر مریم گنجه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم گنجه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم گنجه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، جنب بانک ملی، پلاک 193، واحد6
 • 09038865511
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 128001
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم گنجه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم گنجه

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مریم گنجه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مریم گنجه در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم گنجه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم گنجه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم گنجه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم گنجه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم گنجه به آدرس تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، جنب بانک ملی، پلاک 193، واحد6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم گنجه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم گنجه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم گنجه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم گنجه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم گنجه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم گنجه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم گنجه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم گنجه کجاست؟

مطب دکتر مریم گنجه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، جنب بانک ملی، پلاک 193، واحد6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم گنجه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم گنجه که 09038865511 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم گنجه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم گنجه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم گنجه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم گنجه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم گنجه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم گنجه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم گنجه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس