عکس دکتر مریم کلاهی

دکتر مریم کلاهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم کلاهی دکترای روانشناسی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم کلاهی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • شیراز، بیست متری سینما سعدی، روبروی کوچه ۶، ساختمان پاناسونیک، طبقه ۴، کلینیک رویش
 • 0
 • 07132336249
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 23206
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم کلاهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم کلاهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر مریم کلاهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم کلاهی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم کلاهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم کلاهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم کلاهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم کلاهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم کلاهی به آدرس شیراز، بیست متری سینما سعدی، روبروی کوچه ۶، ساختمان پاناسونیک، طبقه ۴، کلینیک رویش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم کلاهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم کلاهی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم کلاهی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم کلاهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم کلاهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر مریم کلاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم کلاهی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم کلاهی کجاست؟

مطب دکتر مریم کلاهی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بیست متری سینما سعدی، روبروی کوچه ۶، ساختمان پاناسونیک، طبقه ۴، کلینیک رویش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم کلاهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم کلاهی که 0 - 07132336249 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم کلاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم کلاهی، دکترای روانشناسی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کلاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم کلاهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم کلاهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم کلاهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم کلاهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس