عکس دکتر مریم موسوی

دکتر مریم موسوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم موسوی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم موسوی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، معدل غربی، جنب مرکز تابا، ساختمان نهال، طبقه2، واحد10
 • 0
 • 07132350291
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 112660
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم موسوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم موسوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم موسوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم موسوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم موسوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم موسوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم موسوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم موسوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم موسوی به آدرس شیراز، معدل غربی، جنب مرکز تابا، ساختمان نهال، طبقه2، واحد10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم موسوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم موسوی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم موسوی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم موسوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم موسوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم موسوی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم موسوی کجاست؟

مطب دکتر مریم موسوی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، معدل غربی، جنب مرکز تابا، ساختمان نهال، طبقه2، واحد10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم موسوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم موسوی که 0 - 07132350291 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم موسوی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم موسوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم موسوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم موسوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم موسوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس