عکس دکتر مریم مهریزی

دکتر مریم مهریزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم مهریزی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم مهریزی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان نیلوفر، طبقه 2
 • 09392258001
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 34398
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم مهریزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم مهریزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم مهریزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم مهریزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم مهریزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم مهریزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم مهریزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم مهریزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم مهریزی به آدرس کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان نیلوفر، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم مهریزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم مهریزی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم مهریزی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم مهریزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم مهریزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم مهریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم مهریزی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم مهریزی کجاست؟

مطب دکتر مریم مهریزی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان نیلوفر، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم مهریزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم مهریزی که 09392258001 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم مهریزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم مهریزی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مهریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم مهریزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم مهریزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم مهریزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم مهریزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس