X
عکس دکتر مریم معصومی شهربابک

دکتر مریم معصومی شهربابک

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم معصومی شهربابک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم معصومی شهربابک نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمان، بلوار جهاد، نبش کوچه شماره 1، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 4
 • 0
 • 03432233630
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 142253
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم معصومی شهربابک

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم معصومی شهربابک

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر مریم معصومی شهربابک را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم معصومی شهربابک ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم معصومی شهربابک، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم معصومی شهربابک چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم معصومی شهربابک، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم معصومی شهربابک انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم معصومی شهربابک به آدرس کرمان، بلوار جهاد، نبش کوچه شماره 1، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم معصومی شهربابک رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم معصومی شهربابک تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم معصومی شهربابک به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم معصومی شهربابک، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم معصومی شهربابک مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم معصومی شهربابک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم معصومی شهربابک در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم معصومی شهربابک کجاست؟

مطب دکتر مریم معصومی شهربابک به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، بلوار جهاد، نبش کوچه شماره 1، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم معصومی شهربابک، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم معصومی شهربابک که 0 - 03432233630 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم معصومی شهربابک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم معصومی شهربابک، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معصومی شهربابک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم معصومی شهربابک

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم معصومی شهربابک کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم معصومی شهربابک امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم معصومی شهربابک فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس