X
عکس دکتر مریم مشکواه

دکتر مریم مشکواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم مشکواه متخصص زنان و زایمان در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم مشکواه نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • بلوار بسيج - روبروی ميناب مال - كلينيك تخصصي خليج فارس - طبقه بالا
  • 09901212018
  • متخصص زنان و زایمان
  • نظام پزشکی: 85427
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم مشکواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم مشکواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 69% مراجعین، دکتر مریم مشکواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم مشکواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم مشکواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم مشکواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم مشکواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم مشکواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم مشکواه به آدرس بلوار بسيج - روبروی ميناب مال - كلينيك تخصصي خليج فارس - طبقه بالا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم مشکواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم مشکواه تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم مشکواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان ، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم مشکواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم مشکواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر مریم مشکواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم مشکواه در زمینه متخصص زنان و زایمان ، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم مشکواه کجاست؟

مطب دکتر مریم مشکواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسيج - روبروی ميناب مال - كلينيك تخصصي خليج فارس - طبقه بالا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم مشکواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم مشکواه که 09901212018 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم مشکواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم مشکواه، متخصص زنان و زایمان ، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مشکواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم مشکواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم مشکواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم مشکواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم مشکواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس