عکس دکتر مریم شعبانی

دکتر مریم شعبانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم شعبانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم شعبانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پارس، طبقه همکف
 • 0
 • 08132512717
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 53595
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم شعبانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم شعبانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم شعبانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم شعبانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم شعبانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم شعبانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم شعبانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم شعبانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم شعبانی به آدرس همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پارس، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم شعبانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم شعبانی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم شعبانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم شعبانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم شعبانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم شعبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم شعبانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم شعبانی کجاست؟

مطب دکتر مریم شعبانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پارس، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم شعبانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم شعبانی که 0 - 08132512717 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم شعبانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم شعبانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شعبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم شعبانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم شعبانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم شعبانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم شعبانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس