X
عکس دکتر مریم سلطانی نژاد

دکتر مریم سلطانی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم سلطانی نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم سلطانی نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان مجیدیه شمالی، شانزده متری دوم، پلاک 114، واحد 1
 • 0
 • 02122525293
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 38095
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم سلطانی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم سلطانی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مریم سلطانی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مریم سلطانی نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم سلطانی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم سلطانی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم سلطانی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم سلطانی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم سلطانی نژاد به آدرس تهران، خیابان مجیدیه شمالی، شانزده متری دوم، پلاک 114، واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم سلطانی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم سلطانی نژاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم سلطانی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم سلطانی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم سلطانی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم سلطانی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم سلطانی نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم سلطانی نژاد کجاست؟

مطب دکتر مریم سلطانی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان مجیدیه شمالی، شانزده متری دوم، پلاک 114، واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم سلطانی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم سلطانی نژاد که 0 - 02122525293 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم سلطانی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم سلطانی نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم سلطانی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم سلطانی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم سلطانی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم سلطانی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس