عکس دکتر مریم زنگنه

دکتر مریم زنگنه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم زنگنه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم زنگنه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید به سمت پارک شیرین، ساختمان پارسیان، طبقه سوم، واحد11
 • 09032610407
 • 08337234625
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 59710
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم زنگنه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم زنگنه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم زنگنه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم زنگنه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم زنگنه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم زنگنه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم زنگنه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم زنگنه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم زنگنه به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید به سمت پارک شیرین، ساختمان پارسیان، طبقه سوم، واحد11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم زنگنه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم زنگنه تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم زنگنه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم زنگنه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم زنگنه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مریم زنگنه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم زنگنه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم زنگنه کجاست؟

مطب دکتر مریم زنگنه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید به سمت پارک شیرین، ساختمان پارسیان، طبقه سوم، واحد11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم زنگنه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم زنگنه که 09032610407 - 08337234625 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم زنگنه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم زنگنه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زنگنه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم زنگنه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم زنگنه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم زنگنه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم زنگنه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس