عکس دکتر مریم زاهدی

دکتر مریم زاهدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم زاهدی اطفال - متخصص بیماری های کودکان در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم زاهدی نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا
  • 07642231191
  • اطفال - متخصص بیماری های کودکان
  • نظام پزشکی: 133230
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم زاهدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم زاهدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 49% مراجعین، دکتر مریم زاهدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم زاهدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم زاهدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم زاهدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم زاهدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم زاهدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم زاهدی به آدرس بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم زاهدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم زاهدی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم زاهدی به عنوان یک پزشک اطفال - متخصص بیماری های کودکان، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم زاهدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم زاهدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اطفال - بیماری های کودکان دریافت کنند.

دکتر مریم زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم زاهدی در زمینه اطفال - متخصص بیماری های کودکان، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم زاهدی کجاست؟

مطب دکتر مریم زاهدی به عنوان یک پزشک اطفال - متخصص بیماری های کودکان در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم زاهدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم زاهدی که 07642231191 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم زاهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم زاهدی، اطفال - متخصص بیماری های کودکان، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم زاهدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم زاهدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم زاهدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم زاهدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس