X
عکس دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم توسلی متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم توسلی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز خیابان اردیبهشت حدفاصل بیست متری و صورتگر روبروی ازمایشگاه دکتر دانشبد ساختمان فروردین طبقه اول
 • 0
 • 07132318184
 • متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي
 • نظام پزشکی: 108729
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم توسلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم توسلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم توسلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم توسلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم توسلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم توسلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم توسلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم توسلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم توسلی به آدرس شیراز خیابان اردیبهشت حدفاصل بیست متری و صورتگر روبروی ازمایشگاه دکتر دانشبد ساختمان فروردین طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم توسلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم توسلی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم توسلی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم توسلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم توسلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي دریافت کنند.

دکتر مریم توسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم توسلی در زمینه متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم توسلی کجاست؟

مطب دکتر مریم توسلی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان اردیبهشت حدفاصل بیست متری و صورتگر روبروی ازمایشگاه دکتر دانشبد ساختمان فروردین طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم توسلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم توسلی که 0 - 07132318184 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم توسلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم توسلی، متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافي، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم توسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم توسلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم توسلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم توسلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم توسلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس