X
عکس دکتر مریم تشویقی

دکتر مریم تشویقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم تشویقی متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم تشویقی نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • ولی عصر بالاتراز پارک ساعی کوچه ترابنده ساختمان بهار پلاک چهار واحد نوزده
 • 0
 • 02188658354
 • متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان
 • نظام پزشکی: 38649
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم تشویقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم تشویقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مریم تشویقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مریم تشویقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم تشویقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم تشویقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم تشویقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم تشویقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم تشویقی به آدرس ولی عصر بالاتراز پارک ساعی کوچه ترابنده ساختمان بهار پلاک چهار واحد نوزده، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم تشویقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم تشویقی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم تشویقی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم تشویقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم تشویقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و خون و سرطان دریافت کنند.

دکتر مریم تشویقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم تشویقی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم تشویقی کجاست؟

مطب دکتر مریم تشویقی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان در شهر تهران فعالیت میکند، ولی عصر بالاتراز پارک ساعی کوچه ترابنده ساختمان بهار پلاک چهار واحد نوزده واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم تشویقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم تشویقی که 0 - 02188658354 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم تشویقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم تشویقی، متخصص کودکان و نوزادان و خون و سرطان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم تشویقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم تشویقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم تشویقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم تشویقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم تشویقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس