X
عکس دکتر مرضیه پازوکی

دکتر مرضیه پازوکی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه پازوکی فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرضیه پازوکی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • تهران، کارگر شمالی، خیابان شکراله، پلاک ۱۰۳، ساختمان تهران، طبقه دوم
 • 09337374392
 • 0
 • فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی
 • نظام پزشکی: 38885
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه پازوکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرضیه پازوکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر مرضیه پازوکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرضیه پازوکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرضیه پازوکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرضیه پازوکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرضیه پازوکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرضیه پازوکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرضیه پازوکی به آدرس تهران، کارگر شمالی، خیابان شکراله، پلاک ۱۰۳، ساختمان تهران، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرضیه پازوکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرضیه پازوکی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرضیه پازوکی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرضیه پازوکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرضیه پازوکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق ریه و ریه ، آسم و آلرژی دریافت کنند.

دکتر مرضیه پازوکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرضیه پازوکی در زمینه فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرضیه پازوکی کجاست؟

مطب دکتر مرضیه پازوکی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، کارگر شمالی، خیابان شکراله، پلاک ۱۰۳، ساختمان تهران، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرضیه پازوکی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرضیه پازوکی که 09337374392 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه پازوکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه پازوکی، فوق متخصص ریه و ریه ، آسم و آلرژی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پازوکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرضیه پازوکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرضیه پازوکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرضیه پازوکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرضیه پازوکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس