X
عکس دکتر مرضیه فرازنده

دکتر مرضیه فرازنده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه فرازنده در شهر بستك و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرضیه فرازنده نوبت بگیرید.

  • قلب و عروق
  • خیابان بیست فروردین، سالن عباسیه (روبروی مخابرات)
  • نظام پزشکی: 94457
  • بستك

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه فرازنده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرضیه فرازنده

پزشک پرطرفدار
بیش از 85% مراجعین، دکتر مرضیه فرازنده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مرضیه فرازنده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرضیه فرازنده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرضیه فرازنده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرضیه فرازنده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرضیه فرازنده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرضیه فرازنده به آدرس خیابان بیست فروردین، سالن عباسیه (روبروی مخابرات)، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرضیه فرازنده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرضیه فرازنده تنها بیماران بستك را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرضیه فرازنده به عنوان یک پزشک ، در شهر بستك مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بستك و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرضیه فرازنده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرضیه فرازنده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر مرضیه فرازنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرضیه فرازنده در زمینه ، در شهر بستك فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرضیه فرازنده کجاست؟

مطب دکتر مرضیه فرازنده به عنوان یک پزشک در شهر بستك فعالیت میکند، خیابان بیست فروردین، سالن عباسیه (روبروی مخابرات) واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرضیه فرازنده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرضیه فرازنده که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه فرازنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه فرازنده، ، در شهر بستك با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه فرازنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرضیه فرازنده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرضیه فرازنده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرضیه فرازنده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرضیه فرازنده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس