X
عکس دکتر مرضیه توکل

دکتر مرضیه توکل

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه توکل متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرضیه توکل نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول
 • 0
 • 02632565024
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • نظام پزشکی: 44018
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرضیه توکل

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرضیه توکل

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر مرضیه توکل را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرضیه توکل ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرضیه توکل، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرضیه توکل چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرضیه توکل، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرضیه توکل انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرضیه توکل به آدرس کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرضیه توکل رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرضیه توکل تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرضیه توکل به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرضیه توکل، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرضیه توکل مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) دریافت کنند.

دکتر مرضیه توکل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرضیه توکل در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرضیه توکل کجاست؟

مطب دکتر مرضیه توکل به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، عظیمیه، ضلع جنوب غربی میدان مهران، ساختمان پزشکان بابک، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرضیه توکل، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرضیه توکل که 0 - 02632565024 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه توکل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرضیه توکل، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه توکل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرضیه توکل

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرضیه توکل کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرضیه توکل امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرضیه توکل فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس