عکس دکتر مرجان قاضی نور

دکتر مرجان قاضی نور

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرجان قاضی نور متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرجان قاضی نور نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، جنب 5 طبقه، روبروی مسجد المحمود، ساختمان پزشکی گلها، طبقه اول
 • 0
 • 03134392600
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 92438
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرجان قاضی نور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرجان قاضی نور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مرجان قاضی نور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرجان قاضی نور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرجان قاضی نور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرجان قاضی نور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرجان قاضی نور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرجان قاضی نور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرجان قاضی نور به آدرس اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، جنب 5 طبقه، روبروی مسجد المحمود، ساختمان پزشکی گلها، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرجان قاضی نور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرجان قاضی نور تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرجان قاضی نور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرجان قاضی نور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرجان قاضی نور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر مرجان قاضی نور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرجان قاضی نور در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرجان قاضی نور کجاست؟

مطب دکتر مرجان قاضی نور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، جنب 5 طبقه، روبروی مسجد المحمود، ساختمان پزشکی گلها، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرجان قاضی نور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرجان قاضی نور که 0 - 03134392600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرجان قاضی نور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرجان قاضی نور، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان قاضی نور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرجان قاضی نور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرجان قاضی نور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرجان قاضی نور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرجان قاضی نور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس