X
عکس دکتر مرتضی کریمی

دکتر مرتضی کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی کریمی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرتضی کریمی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبه روی مبل عبدی، ساختمان رازی، طبقه اول
 • 09188305863
 • 08337227087
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 82284
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرتضی کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مرتضی کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مرتضی کریمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرتضی کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرتضی کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرتضی کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرتضی کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرتضی کریمی به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبه روی مبل عبدی، ساختمان رازی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرتضی کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرتضی کریمی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرتضی کریمی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرتضی کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرتضی کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر مرتضی کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرتضی کریمی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرتضی کریمی کجاست؟

مطب دکتر مرتضی کریمی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبه روی مبل عبدی، ساختمان رازی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرتضی کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرتضی کریمی که 09188305863 - 08337227087 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی کریمی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرتضی کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرتضی کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرتضی کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرتضی کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس