عکس دکتر مرتضی نوری

دکتر مرتضی نوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی نوری فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرتضی نوری نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، مجتمع نگین آسمان، بلوک D، طبقه 5، واحد 20
 • 0
 • 02144294001
 • فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 91527
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی نوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرتضی نوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مرتضی نوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرتضی نوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرتضی نوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرتضی نوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرتضی نوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرتضی نوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرتضی نوری به آدرس تهران، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، مجتمع نگین آسمان، بلوک D، طبقه 5، واحد 20، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرتضی نوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرتضی نوری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرتضی نوری به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرتضی نوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرتضی نوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر مرتضی نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرتضی نوری در زمینه فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرتضی نوری کجاست؟

مطب دکتر مرتضی نوری به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، مجتمع نگین آسمان، بلوک D، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرتضی نوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرتضی نوری که 0 - 02144294001 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی نوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی نوری، فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرتضی نوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرتضی نوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرتضی نوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرتضی نوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس