X
عکس دکتر مرتضی فرشچیان

دکتر مرتضی فرشچیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی فرشچیان متخصص ارتوپدی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرتضی فرشچیان نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان شفا، طبقه همکف
 • 0
 • 08337272192
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 18330
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی فرشچیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرتضی فرشچیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 58% مراجعین، دکتر مرتضی فرشچیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرتضی فرشچیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرتضی فرشچیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرتضی فرشچیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرتضی فرشچیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرتضی فرشچیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرتضی فرشچیان به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان شفا، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرتضی فرشچیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرتضی فرشچیان تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرتضی فرشچیان به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرتضی فرشچیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرتضی فرشچیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر مرتضی فرشچیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرتضی فرشچیان در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرتضی فرشچیان کجاست؟

مطب دکتر مرتضی فرشچیان به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکان شفا، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرتضی فرشچیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرتضی فرشچیان که 0 - 08337272192 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی فرشچیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی فرشچیان، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی فرشچیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرتضی فرشچیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرتضی فرشچیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرتضی فرشچیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرتضی فرشچیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس