X
عکس دکتر مرتضی حبیبی

دکتر مرتضی حبیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی حبیبی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مرتضی حبیبی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • قزوین، خیابان فردوسی جنوبی - نبش کوچه مسجد - ساختمان صدف - طبقه 2
 • 0
 • 02833231158
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
 • نظام پزشکی: 50952
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر مرتضی حبیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مرتضی حبیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مرتضی حبیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مرتضی حبیبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مرتضی حبیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مرتضی حبیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مرتضی حبیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مرتضی حبیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مرتضی حبیبی به آدرس قزوین، خیابان فردوسی جنوبی - نبش کوچه مسجد - ساختمان صدف - طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مرتضی حبیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مرتضی حبیبی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مرتضی حبیبی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مرتضی حبیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مرتضی حبیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی و پیرامون تولد دریافت کنند.

دکتر مرتضی حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مرتضی حبیبی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مرتضی حبیبی کجاست؟

مطب دکتر مرتضی حبیبی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، خیابان فردوسی جنوبی - نبش کوچه مسجد - ساختمان صدف - طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مرتضی حبیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مرتضی حبیبی که 0 - 02833231158 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی حبیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی حبیبی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مرتضی حبیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مرتضی حبیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مرتضی حبیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مرتضی حبیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس