عکس دکتر محمود کریمی

دکتر محمود کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود کریمی متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود کریمی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7
 • 0
 • 02188395417
 • متخصص داخلی و فوق متخصص ریه
 • نظام پزشکی: 93581
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمود کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمود کریمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود کریمی به آدرس تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود کریمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود کریمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر محمود کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود کریمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود کریمی کجاست؟

مطب دکتر محمود کریمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان ساسان، کوچه رویان، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود کریمی که 0 - 02188395417 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود کریمی، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس