عکس دکتر محمود منادی

دکتر محمود منادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود منادی متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر بابل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود منادی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم
 • 0
 • 01132289282
 • متخصص داخلی و فوق متخصص ریه
 • نظام پزشکی: 35001
 • بابل

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود منادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود منادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 79% مراجعین، دکتر محمود منادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمود منادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود منادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود منادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود منادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود منادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود منادی به آدرس بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود منادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود منادی تنها بیماران بابل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود منادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر بابل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بابل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود منادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود منادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر محمود منادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود منادی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر بابل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود منادی کجاست؟

مطب دکتر محمود منادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر بابل فعالیت میکند، بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود منادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود منادی که 0 - 01132289282 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود منادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود منادی، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر بابل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود منادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود منادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود منادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود منادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود منادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس