X
عکس دکتر محمود فداکار

دکتر محمود فداکار

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود فداکار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود فداکار نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • بندرعباس خیابان مرادی سه راه پلنگ صورتی بعد از بانک صادرات کوچه پویش 6، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 20
 • 0
 • 07632239474
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 54757
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود فداکار

در حال دریافت اطلاعات...

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر محمود فداکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمود فداکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمود فداکار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود فداکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود فداکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود فداکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود فداکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود فداکار به آدرس بندرعباس خیابان مرادی سه راه پلنگ صورتی بعد از بانک صادرات کوچه پویش 6، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 20، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود فداکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود فداکار تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود فداکار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود فداکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود فداکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمود فداکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود فداکار در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود فداکار کجاست؟

مطب دکتر محمود فداکار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان مرادی سه راه پلنگ صورتی بعد از بانک صادرات کوچه پویش 6، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود فداکار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود فداکار که 0 - 07632239474 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود فداکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود فداکار، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود فداکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود فداکار

در حال حاضر شرایط مطب دکتر محمود فداکار به شرح زیر میباشد

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر محمود فداکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود فداکار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس