X
عکس دکتر محمود رشیدی

دکتر محمود رشیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود رشیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود رشیدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرج، هفت تیر، نبش لاله۳، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه ۴
 • 0
 • 02632724127
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 36916
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود رشیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود رشیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمود رشیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمود رشیدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود رشیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود رشیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود رشیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود رشیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود رشیدی به آدرس کرج، هفت تیر، نبش لاله۳، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود رشیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود رشیدی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود رشیدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود رشیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود رشیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر محمود رشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود رشیدی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود رشیدی کجاست؟

مطب دکتر محمود رشیدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، هفت تیر، نبش لاله۳، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود رشیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود رشیدی که 0 - 02632724127 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود رشیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود رشیدی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود رشیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود رشیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود رشیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود رشیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس