عکس دکتر محمود دهقان

دکتر محمود دهقان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود دهقان جراح و متخصص مغز و اعصاب در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود دهقان نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب
  • بلوار بسیج روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس
  • 09046872993
  • جراح و متخصص مغز و اعصاب
  • نظام پزشکی: 106438
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود دهقان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود دهقان

پزشک پرطرفدار
بیش از 69% مراجعین، دکتر محمود دهقان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمود دهقان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود دهقان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود دهقان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود دهقان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود دهقان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود دهقان به آدرس بلوار بسیج روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود دهقان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود دهقان تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود دهقان به عنوان یک پزشک جراح و متخصص مغز و اعصاب، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود دهقان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود دهقان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر محمود دهقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود دهقان در زمینه جراح و متخصص مغز و اعصاب، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود دهقان کجاست؟

مطب دکتر محمود دهقان به عنوان یک پزشک جراح و متخصص مغز و اعصاب در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسیج روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود دهقان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود دهقان که 09046872993 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود دهقان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود دهقان، جراح و متخصص مغز و اعصاب، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود دهقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود دهقان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود دهقان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود دهقان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود دهقان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس