X
عکس دکتر محمود جوشقانی

دکتر محمود جوشقانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود جوشقانی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود جوشقانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۳۲
 • 0
 • 02188661823
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • نظام پزشکی: 20852
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود جوشقانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود جوشقانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمود جوشقانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمود جوشقانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود جوشقانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود جوشقانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود جوشقانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود جوشقانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود جوشقانی به آدرس تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۳۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود جوشقانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود جوشقانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود جوشقانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود جوشقانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود جوشقانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی دریافت کنند.

دکتر محمود جوشقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود جوشقانی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود جوشقانی کجاست؟

مطب دکتر محمود جوشقانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۳۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود جوشقانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود جوشقانی که 0 - 02188661823 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود جوشقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود جوشقانی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود جوشقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود جوشقانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود جوشقانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود جوشقانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود جوشقانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس