X
عکس دکتر محمود ارسلانی زاده

دکتر محمود ارسلانی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود ارسلانی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمود ارسلانی زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز خیابان زند روبروی 20متری کوچه شهید عباییان ساختمان سینا
 • 0
 • 07132357912
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 4384
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمود ارسلانی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمود ارسلانی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 84% مراجعین، دکتر محمود ارسلانی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمود ارسلانی زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمود ارسلانی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمود ارسلانی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمود ارسلانی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمود ارسلانی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمود ارسلانی زاده به آدرس شیراز خیابان زند روبروی 20متری کوچه شهید عباییان ساختمان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمود ارسلانی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمود ارسلانی زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمود ارسلانی زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمود ارسلانی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمود ارسلانی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر محمود ارسلانی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمود ارسلانی زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمود ارسلانی زاده کجاست؟

مطب دکتر محمود ارسلانی زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند روبروی 20متری کوچه شهید عباییان ساختمان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمود ارسلانی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمود ارسلانی زاده که 0 - 07132357912 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمود ارسلانی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود ارسلانی زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ارسلانی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمود ارسلانی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمود ارسلانی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمود ارسلانی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمود ارسلانی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس