X
عکس دکتر محمودرضا زارعی

دکتر محمودرضا زارعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمودرضا زارعی متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمودرضا زارعی نوبت بگیرید.

 • نفرولوژی (داخلی کلیه)
 • تهران، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، واحد29
 • 0
 • 02122577967
 • متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 46884
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمودرضا زارعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمودرضا زارعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمودرضا زارعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمودرضا زارعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمودرضا زارعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمودرضا زارعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمودرضا زارعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمودرضا زارعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمودرضا زارعی به آدرس تهران، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، واحد29، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمودرضا زارعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمودرضا زارعی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمودرضا زارعی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمودرضا زارعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمودرضا زارعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر محمودرضا زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمودرضا زارعی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمودرضا زارعی کجاست؟

مطب دکتر محمودرضا زارعی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، واحد29 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمودرضا زارعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمودرضا زارعی که 0 - 02122577967 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمودرضا زارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمودرضا زارعی، متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمودرضا زارعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمودرضا زارعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمودرضا زارعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمودرضا زارعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس