عکس دکتر محمد کزازی

دکتر محمد کزازی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کزازی متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد کزازی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، ابتدای خیابان اول نیروی هوایی، ساختمان پزشکان امام رضا، طبقه دوم، واحد 4
 • 0
 • 02177469295
 • متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 28846
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کزازی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد کزازی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد کزازی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد کزازی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد کزازی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد کزازی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد کزازی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد کزازی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد کزازی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، ابتدای خیابان اول نیروی هوایی، ساختمان پزشکان امام رضا، طبقه دوم، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد کزازی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد کزازی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد کزازی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد کزازی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد کزازی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمد کزازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد کزازی در زمینه متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد کزازی کجاست؟

مطب دکتر محمد کزازی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، ابتدای خیابان اول نیروی هوایی، ساختمان پزشکان امام رضا، طبقه دوم، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد کزازی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد کزازی که 0 - 02177469295 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد کزازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد کزازی، متخصص قلب و عروق و فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کزازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد کزازی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد کزازی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد کزازی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد کزازی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس