عکس دکتر محمد کرمی هرستانی

دکتر محمد کرمی هرستانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کرمی هرستانی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر شهرکرد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد کرمی هرستانی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه 44، طبقه چهارم آزمایشگاه المهدی
 • 09027356010
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 96304
 • شهرکرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کرمی هرستانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد کرمی هرستانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد کرمی هرستانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد کرمی هرستانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد کرمی هرستانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد کرمی هرستانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد کرمی هرستانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد کرمی هرستانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد کرمی هرستانی به آدرس شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه 44، طبقه چهارم آزمایشگاه المهدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد کرمی هرستانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد کرمی هرستانی تنها بیماران شهرکرد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد کرمی هرستانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شهرکرد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهرکرد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد کرمی هرستانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد کرمی هرستانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر محمد کرمی هرستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد کرمی هرستانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شهرکرد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد کرمی هرستانی کجاست؟

مطب دکتر محمد کرمی هرستانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر شهرکرد فعالیت میکند، شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه 44، طبقه چهارم آزمایشگاه المهدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد کرمی هرستانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد کرمی هرستانی که 09027356010 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد کرمی هرستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد کرمی هرستانی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر شهرکرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کرمی هرستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد کرمی هرستانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد کرمی هرستانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد کرمی هرستانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد کرمی هرستانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس