عکس دکتر محمد کردگاری

دکتر محمد کردگاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کردگاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد کردگاری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران فاطمی میدان گلها نبش مظفری خواه و هشت بهشت پلاک 2 بالای داروخانه بهمن طبقه سوم واحد 8
 • 0
 • 02188029054
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 80506
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد کردگاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد کردگاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد کردگاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد کردگاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد کردگاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد کردگاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد کردگاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد کردگاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد کردگاری به آدرس تهران فاطمی میدان گلها نبش مظفری خواه و هشت بهشت پلاک 2 بالای داروخانه بهمن طبقه سوم واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد کردگاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد کردگاری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد کردگاری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد کردگاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد کردگاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر محمد کردگاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد کردگاری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد کردگاری کجاست؟

مطب دکتر محمد کردگاری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران فاطمی میدان گلها نبش مظفری خواه و هشت بهشت پلاک 2 بالای داروخانه بهمن طبقه سوم واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد کردگاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد کردگاری که 0 - 02188029054 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد کردگاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد کردگاری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کردگاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد کردگاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد کردگاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد کردگاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد کردگاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس