X
عکس دکتر محمد پروهان

دکتر محمد پروهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد پروهان دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه در شهر لاهیجان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد پروهان نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • لاهیجان، میدان شهدا، کوچه توکلی، ساختمان دکتر محجوبی، طبقه سوم، واحد 12
 • 0
 • 01342222672
 • دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۸۵۳۰
 • لاهیجان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد پروهان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد پروهان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد پروهان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد پروهان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد پروهان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد پروهان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد پروهان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد پروهان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد پروهان به آدرس لاهیجان، میدان شهدا، کوچه توکلی، ساختمان دکتر محجوبی، طبقه سوم، واحد 12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد پروهان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد پروهان تنها بیماران لاهیجان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد پروهان به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر لاهیجان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در لاهیجان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد پروهان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد پروهان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه دریافت کنند.

دکتر محمد پروهان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد پروهان در زمینه دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر لاهیجان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد پروهان کجاست؟

مطب دکتر محمد پروهان به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه در شهر لاهیجان فعالیت میکند، لاهیجان، میدان شهدا، کوچه توکلی، ساختمان دکتر محجوبی، طبقه سوم، واحد 12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد پروهان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد پروهان که 0 - 01342222672 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد پروهان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد پروهان، دکترای تغذیه و دکترای متخصصی (Ph.D) علوم تغذیه، در شهر لاهیجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پروهان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد پروهان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد پروهان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد پروهان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد پروهان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس