X
عکس دکتر محمد ولی زاده

دکتر محمد ولی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد ولی زاده متخصص چشم پزشکی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد ولی زاده نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان پویا، طبقه دوم
 • 0
 • 04135562330
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 93489
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد ولی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد ولی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد ولی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد ولی زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد ولی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد ولی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد ولی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد ولی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد ولی زاده به آدرس تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان پویا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد ولی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد ولی زاده تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد ولی زاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد ولی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد ولی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر محمد ولی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد ولی زاده در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد ولی زاده کجاست؟

مطب دکتر محمد ولی زاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان پویا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد ولی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد ولی زاده که 0 - 04135562330 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد ولی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد ولی زاده، متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ولی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد ولی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد ولی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد ولی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد ولی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس