X
عکس دکتر محمد نژادکاظم

دکتر محمد نژادکاظم

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نژادکاظم متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد نژادکاظم نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تبریز، ولیعصر، سعدی شمالی، روبروی ایرداک، ساختمان آرینا، طبقه اول، واحد A
 • 0
 • 04133278699
 • متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
 • نظام پزشکی: 13227
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نژادکاظم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد نژادکاظم

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد نژادکاظم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد نژادکاظم در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد نژادکاظم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد نژادکاظم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد نژادکاظم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد نژادکاظم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد نژادکاظم به آدرس تبریز، ولیعصر، سعدی شمالی، روبروی ایرداک، ساختمان آرینا، طبقه اول، واحد A، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد نژادکاظم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد نژادکاظم تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد نژادکاظم به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد نژادکاظم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد نژادکاظم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن دریافت کنند.

دکتر محمد نژادکاظم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد نژادکاظم در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد نژادکاظم کجاست؟

مطب دکتر محمد نژادکاظم به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، ولیعصر، سعدی شمالی، روبروی ایرداک، ساختمان آرینا، طبقه اول، واحد A واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد نژادکاظم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد نژادکاظم که 0 - 04133278699 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد نژادکاظم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد نژادکاظم، متخصص گوش، حلق و بینی و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نژادکاظم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد نژادکاظم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد نژادکاظم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد نژادکاظم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد نژادکاظم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس