X
عکس دکتر محمد نجفی زاده

دکتر محمد نجفی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نجفی زاده دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد نجفی زاده نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، طبقه 2
 • 0
 • 04135563833
 • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم
 • نظام پزشکی: 47813
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نجفی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد نجفی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد نجفی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد نجفی زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد نجفی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد نجفی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد نجفی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد نجفی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد نجفی زاده به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد نجفی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد نجفی زاده تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد نجفی زاده به عنوان یک پزشک دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد نجفی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد نجفی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و آلرژی، حساسیت ها و آسم دریافت کنند.

دکتر محمد نجفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد نجفی زاده در زمینه دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد نجفی زاده کجاست؟

مطب دکتر محمد نجفی زاده به عنوان یک پزشک دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد نجفی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد نجفی زاده که 0 - 04135563833 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد نجفی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد نجفی زاده، دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) و متخصص آلرژی، حساسیت ها و آسم، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نجفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد نجفی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد نجفی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد نجفی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد نجفی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس