X
عکس دکتر محمد نبی بهرامی

دکتر محمد نبی بهرامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نبی بهرامی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد نبی بهرامی نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • ارتوپد
 • بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی،سه راه پلنگ صورتى ساختمان پزشكان نگين طبقه سوم جنب ساختمان پزشكان پارسيان
 • 09171088949
 • 0
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)
 • نظام پزشکی: 140131
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد نبی بهرامی

در حال دریافت اطلاعات...

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر محمد نبی بهرامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر محمد نبی بهرامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد نبی بهرامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد نبی بهرامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد نبی بهرامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد نبی بهرامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد نبی بهرامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد نبی بهرامی به آدرس بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی،سه راه پلنگ صورتى ساختمان پزشكان نگين طبقه سوم جنب ساختمان پزشكان پارسيان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد نبی بهرامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد نبی بهرامی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد نبی بهرامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد نبی بهرامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد نبی بهرامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) دریافت کنند.

دکتر محمد نبی بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد نبی بهرامی در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد نبی بهرامی کجاست؟

مطب دکتر محمد نبی بهرامی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی،سه راه پلنگ صورتى ساختمان پزشكان نگين طبقه سوم جنب ساختمان پزشكان پارسيان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد نبی بهرامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد نبی بهرامی که 09171088949 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد نبی بهرامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد نبی بهرامی، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نبی بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد نبی بهرامی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر محمد نبی بهرامی به شرح زیر میباشد

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر محمد نبی بهرامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد نبی بهرامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس