عکس دکتر محمد ناصر عزیز زاده

دکتر محمد ناصر عزیز زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد ناصر عزیز زاده متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد ناصر عزیز زاده نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، میدان پونک، خیابان میرزایی، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، پلاک 46، طبقه چهارم، واحد 26
 • 0
 • 02144481538
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 91141
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد ناصر عزیز زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد ناصر عزیز زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر محمد ناصر عزیز زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد ناصر عزیز زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد ناصر عزیز زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد ناصر عزیز زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد ناصر عزیز زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد ناصر عزیز زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده به آدرس تهران، میدان پونک، خیابان میرزایی، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، پلاک 46، طبقه چهارم، واحد 26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد ناصر عزیز زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد ناصر عزیز زاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد ناصر عزیز زاده به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد ناصر عزیز زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد ناصر عزیز زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر محمد ناصر عزیز زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد ناصر عزیز زاده در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده کجاست؟

مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان پونک، خیابان میرزایی، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، پلاک 46، طبقه چهارم، واحد 26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده که 0 - 02144481538 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد ناصر عزیز زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد ناصر عزیز زاده، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ناصر عزیز زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد ناصر عزیز زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد ناصر عزیز زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد ناصر عزیز زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس