عکس دکتر محمد فصیحی دستجردی

دکتر محمد فصیحی دستجردی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد فصیحی دستجردی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد فصیحی دستجردی نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، بش کوچه گیویان، ساختمان هما، پلاک 74، طبقه 2، واحد 5
 • 0
 • 02133674972
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 89071
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد فصیحی دستجردی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد فصیحی دستجردی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد فصیحی دستجردی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد فصیحی دستجردی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد فصیحی دستجردی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد فصیحی دستجردی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد فصیحی دستجردی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد فصیحی دستجردی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، بش کوچه گیویان، ساختمان هما، پلاک 74، طبقه 2، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد فصیحی دستجردی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد فصیحی دستجردی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد فصیحی دستجردی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد فصیحی دستجردی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد فصیحی دستجردی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر محمد فصیحی دستجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد فصیحی دستجردی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی کجاست؟

مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، بش کوچه گیویان، ساختمان هما، پلاک 74، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی که 0 - 02133674972 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد فصیحی دستجردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد فصیحی دستجردی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فصیحی دستجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد فصیحی دستجردی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد فصیحی دستجردی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد فصیحی دستجردی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد فصیحی دستجردی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس