عکس دکتر محمد فرحمند پرکار

دکتر محمد فرحمند پرکار

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد فرحمند پرکار متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد فرحمند پرکار نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، فلکه اول خزانه بخارایی، طبقه بالایی بانک پارسیان، طبقه دوم
 • 0
 • 02155189052
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 13378
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد فرحمند پرکار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد فرحمند پرکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر محمد فرحمند پرکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد فرحمند پرکار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد فرحمند پرکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد فرحمند پرکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد فرحمند پرکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد فرحمند پرکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد فرحمند پرکار به آدرس تهران، فلکه اول خزانه بخارایی، طبقه بالایی بانک پارسیان، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد فرحمند پرکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد فرحمند پرکار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد فرحمند پرکار به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد فرحمند پرکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد فرحمند پرکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمد فرحمند پرکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد فرحمند پرکار در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد فرحمند پرکار کجاست؟

مطب دکتر محمد فرحمند پرکار به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه اول خزانه بخارایی، طبقه بالایی بانک پارسیان، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد فرحمند پرکار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد فرحمند پرکار که 0 - 02155189052 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد فرحمند پرکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد فرحمند پرکار، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرحمند پرکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد فرحمند پرکار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد فرحمند پرکار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد فرحمند پرکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد فرحمند پرکار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس