X
عکس دکتر محمد صالح دیوانی زاده

دکتر محمد صالح دیوانی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صالح دیوانی زاده در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد صالح دیوانی زاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صالح دیوانی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد صالح دیوانی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 64% مراجعین، دکتر محمد صالح دیوانی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 81% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد صالح دیوانی زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد صالح دیوانی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد صالح دیوانی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد صالح دیوانی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد صالح دیوانی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده به آدرس هرمزگان-بندرلنگه-بازار مساح، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد صالح دیوانی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد صالح دیوانی زاده تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد صالح دیوانی زاده به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد صالح دیوانی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد صالح دیوانی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر محمد صالح دیوانی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد صالح دیوانی زاده در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده کجاست؟

مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، هرمزگان-بندرلنگه-بازار مساح واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده که 09171621636 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد صالح دیوانی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد صالح دیوانی زاده، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صالح دیوانی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد صالح دیوانی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد صالح دیوانی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد صالح دیوانی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد صالح دیوانی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس