X
عکس دکتر محمد صادق فاضلی

دکتر محمد صادق فاضلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صادق فاضلی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد صادق فاضلی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9
 • 0
 • 02188774024
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
 • نظام پزشکی: 26699
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صادق فاضلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد صادق فاضلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر محمد صادق فاضلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد صادق فاضلی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد صادق فاضلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد صادق فاضلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد صادق فاضلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد صادق فاضلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد صادق فاضلی به آدرس تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد صادق فاضلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد صادق فاضلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد صادق فاضلی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد صادق فاضلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد صادق فاضلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) دریافت کنند.

دکتر محمد صادق فاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد صادق فاضلی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد صادق فاضلی کجاست؟

مطب دکتر محمد صادق فاضلی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد صادق فاضلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد صادق فاضلی که 0 - 02188774024 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق فاضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق فاضلی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادق فاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد صادق فاضلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد صادق فاضلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد صادق فاضلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد صادق فاضلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس