عکس دکتر محمد صادق اسکندری فرد

دکتر محمد صادق اسکندری فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صادق اسکندری فرد متخصص چشم پزشکی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد صادق اسکندری فرد نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 1، ساختمان آزاده
 • 0
 • 05138428838
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 104057
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد صادق اسکندری فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد صادق اسکندری فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد صادق اسکندری فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد صادق اسکندری فرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد صادق اسکندری فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد صادق اسکندری فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد صادق اسکندری فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد صادق اسکندری فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد به آدرس مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 1، ساختمان آزاده، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد صادق اسکندری فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد صادق اسکندری فرد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد صادق اسکندری فرد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد صادق اسکندری فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد صادق اسکندری فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر محمد صادق اسکندری فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد صادق اسکندری فرد در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد کجاست؟

مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمدآباد، نبش عارف 1، ساختمان آزاده واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد که 0 - 05138428838 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق اسکندری فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد صادق اسکندری فرد، متخصص چشم پزشکی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادق اسکندری فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد صادق اسکندری فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد صادق اسکندری فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد صادق اسکندری فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد صادق اسکندری فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس