عکس دکتر محمد شهسواری

دکتر محمد شهسواری

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد شهسواری متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد شهسواری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، ابتدای فرجام، جنب تالار یاس نو، پلاک 25، طبقه اول، واحد1
 • 0
 • 02177293393
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 67633
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد شهسواری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد شهسواری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر محمد شهسواری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد شهسواری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد شهسواری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد شهسواری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد شهسواری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد شهسواری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد شهسواری به آدرس تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، ابتدای فرجام، جنب تالار یاس نو، پلاک 25، طبقه اول، واحد1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد شهسواری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد شهسواری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد شهسواری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد شهسواری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر محمد شهسواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد شهسواری در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد شهسواری کجاست؟

مطب دکتر محمد شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، ابتدای فرجام، جنب تالار یاس نو، پلاک 25، طبقه اول، واحد1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد شهسواری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد شهسواری که 0 - 02177293393 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد شهسواری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد شهسواری، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شهسواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد شهسواری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد شهسواری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد شهسواری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد شهسواری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس