عکس دکتر محمد سبحانی

دکتر محمد سبحانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد سبحانی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد سبحانی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • گرگان، خیابان عدالت 21، ساختمان افق، طبقه دوم
 • 0
 • 01732329282
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 51013
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد سبحانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد سبحانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر محمد سبحانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد سبحانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد سبحانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد سبحانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد سبحانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد سبحانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد سبحانی به آدرس گرگان، خیابان عدالت 21، ساختمان افق، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد سبحانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد سبحانی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد سبحانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد سبحانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد سبحانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر محمد سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد سبحانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد سبحانی کجاست؟

مطب دکتر محمد سبحانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان عدالت 21، ساختمان افق، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد سبحانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد سبحانی که 0 - 01732329282 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد سبحانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد سبحانی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد سبحانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد سبحانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد سبحانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد سبحانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس