X
عکس دکتر محمد زکی عباسی

دکتر محمد زکی عباسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد زکی عباسی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد زکی عباسی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان هانیه، طبقه 2، واحد 6
 • 0
 • 07132306589
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 35028
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد زکی عباسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد زکی عباسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد زکی عباسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد زکی عباسی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد زکی عباسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد زکی عباسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد زکی عباسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد زکی عباسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد زکی عباسی به آدرس شیراز، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان هانیه، طبقه 2، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد زکی عباسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد زکی عباسی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد زکی عباسی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد زکی عباسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد زکی عباسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر محمد زکی عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد زکی عباسی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد زکی عباسی کجاست؟

مطب دکتر محمد زکی عباسی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان هانیه، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد زکی عباسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد زکی عباسی که 0 - 07132306589 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد زکی عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد زکی عباسی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زکی عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد زکی عباسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد زکی عباسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد زکی عباسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد زکی عباسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس