X
عکس دکتر محمد رضایی

دکتر محمد رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد رضایی متخصص قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد رضایی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، میدان امام رضا، خیابان چمران، نبش چمران ۱۵، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول
 • 0
 • 05138584284
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 81595
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد رضایی به آدرس مشهد، میدان امام رضا، خیابان چمران، نبش چمران ۱۵، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد رضایی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد رضایی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر محمد رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد رضایی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد رضایی کجاست؟

مطب دکتر محمد رضایی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، میدان امام رضا، خیابان چمران، نبش چمران ۱۵، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد رضایی که 0 - 05138584284 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد رضایی، متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس