X
عکس دکتر محمد راعی دوغ آبادی

دکتر محمد راعی دوغ آبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد راعی دوغ آبادی متخصص کودکان و نوزادان در شهر زاهدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد راعی دوغ آبادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد راعی دوغ آبادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد راعی دوغ آبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محمد راعی دوغ آبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محمد راعی دوغ آبادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد راعی دوغ آبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد راعی دوغ آبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد راعی دوغ آبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد راعی دوغ آبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی به آدرس زاهدان، بلوار بهداشت، بهداشت4، ساختمان پزشکان آبان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد راعی دوغ آبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد راعی دوغ آبادی تنها بیماران زاهدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد راعی دوغ آبادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر زاهدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زاهدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد راعی دوغ آبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد راعی دوغ آبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر محمد راعی دوغ آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد راعی دوغ آبادی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر زاهدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی کجاست؟

مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر زاهدان فعالیت میکند، زاهدان، بلوار بهداشت، بهداشت4، ساختمان پزشکان آبان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی که 0 - 05433223944 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد راعی دوغ آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد راعی دوغ آبادی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر زاهدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد راعی دوغ آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد راعی دوغ آبادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد راعی دوغ آبادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد راعی دوغ آبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد راعی دوغ آبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس